DESKI OGRODZENIOWA KOMPOZYTOWA

Kompozytowe profile ogrodzeniowe to kolejne elementy wykonywane z kompozytu drewna. Równie ważne jak deski tarasowe ponieważ stanowią wizytówkę naszego domu, każdemu zależy na pięknym ogrodzeniu. Wykorzystanie kompozytowych desek ogrodzeniowych daje nam efekt naturalnego drewna, dodatkowo otrzymujemy ogrodzenie nie wymagające konserwacji, malowania ani impregnacji co jest dosyć istotne w przypadku tak dużych powierzchni.

Kompozytowe deski ogrodzeniowe posiadają takie same właściwości, skład i kolorystykę jak deski tarasowe, dzięki temu uzyskujemy integralne połączenie takich elementów jak ogrodzenie, przegrody, łamacze światła i taras.

Nasze produkty zostały dobrane z myślą o osobach ceniących sobie wygodę, elegancję wykonania oraz komfort użytkowania przez wiele lat.

Sprzedaż drewna kompozytowego

PROFILE OGRODZENIOWE GAMRAT
System ogrodzeniowy Gamrat to dwa innowacyjne produkty. Pierwszy to deska pozioma komorowa umożliwiająca wykonywanie ogrodzeń pełnych i ażurowych. Drugi produkt to sztacheta, która znajdzie zastosowanie we wszystkich ogrodzeniach pionowych.
Dowiedz się więcej ►