DESKI TARASOWE KOMPOZYTOWE

Deski tarasowa z kompozytu drewna to nowoczesny produkt, perfekcyjnie imitujący drewno, które idealnie wkomponowuje się w otoczenie nowoczesnych i tradycyjnych domów oraz doskonale sprawdza się jako materiał budowlany do aranżacji tarasu, pomostów, balkonów deptaków czy obrzeży basenów, itp. Ten rewelacyjny produkt to połączenie natury i nowoczesności, a więc wysoko wyselekcjonowanej mączki drzewnej z właściwościami tworzyw sztucznych PVC. Dzięki takiemu połączeniu powstaje materiał o solidnym i estetycznym wyglądzie drewna, mający jednocześnie pożądane właściwości tworzyw sztucznych. Deski kompozytowe Gamrat przewyższają swym standardem drewno, ponieważ wyeliminowano w nim wady tego materiału.

Oferowane deski tarasowe WPC charakteryzują się niezwykła wytrzymałością mechaniczną i jest odporna na wysoki i niskie temperatury. Nie gnije, nie pęcznieje, nie próchnieje, zachowuje swój kształt, nie ma drzazg i jest bezpieczna w użytkowaniu dla dzieci.

Nasze produkty zostały dobrane z myślą o osobach ceniących sobie wygodę, elegancję wykonania oraz komfort użytkowania przez wiele lat.

Sprzedaż drewna kompozytowego

Deska tarasowa GAMRAT
Deska tarasowa kompozytowa Gamrat to innowacyjny produkt znany i ceniony przez naszych klientów. Produkt Premium z doskonałymi parametrami i produkowany w najnowszej technologii.
Dowiedz się więcej ►