Boazerie

Boazeria znów jest na topie w dekoracji ścian. To już nie jest wygodna ochrona ścian, ale stylowa i oryginalna dekoracja. Ściany można obudować drewnianą boazerią od podłogi aż po sufit, utrzymując w tym stylu również glify okienne.

W ofercie posiadamy trzy linie produktów dopasowanych do potrzeb każdego klienta:

PREMIUM – ze strukturą i fabrycznym malowaniem

http://www.ekodrewno.pl/produkty/boazerie/premium/

Boazerie w wersji PREMIUM to deski ze świerku skandynawskiego z szorstką powierzchnią i fabrycznie pomalowane. Struktura tych desek zapewnia najtrwalsze wiązanie dla farb, lazur woskowych i bejc, z kolei fabryczne malowanie desek zapewnia im najlepszą możliwą ochronę.

PREMIUM X-TRA – gładko strugane i pomalowane fabrycznie

http://www.ekodrewno.pl/produkty/boazerie/premium-x-tra/

Boazerie w wersji PREMIUM X-TRA to deski ze świerku skandynawskiego w dwóch stylach: z gładko struganą powierzchnią i fabrycznie pomalowane lazurą bezbarwną lub białą- znakomicie wpisują się w prosty, ale nowoczesny styl oraz deski szlifowane, z naniesionym nadrukiem w stylu vintage.

CLASSIC –naturalne, otwarte na Wasze pomysły w wykończeniu wnętrz

http://www.ekodrewno.pl/produkty/boazerie/classic/

Klasyczne deski boazeryjne oferujemy w pięciu profilach strugania i kilku wymiarach ze świerku skandynawskiego. Nasza firma oferuje świerk skandynawski certyfikowany zgodnie z PEFC, pochodzący ze skandynawskich lasów. To jasne, żółto-białe drewno iglaste nadaje pomieszczeniom przyjemną i ciepłą atmosferę. Każdy profil posiada swój własny charakter i swoją własną historię, które stworzą niepowtarzalną nutę w Twoim domu. Deski w wersji klasycznej są surowe, dlatego też można dokonać indywidualnego wyboru co do powłoki ochronnej. Powierzchnia desek może być gładko wystrugana, gładko piłowana, ze strukturą lub stylowo siekana.