DESKI OGRODZENIOWA KOMPOZYTOWA

Kompozytowe profile ogrodzeniowe to kolejne elementy wykonywane z kompozytu drewna. Równie ważne jak deski tarasowe ponieważ stanowią wizytówkę naszego domu, każdemu zależy na pięknym ogrodzeniu. Wykorzystanie kompozytowych desek ogrodzeniowych daje nam efekt naturalnego drewna, dodatkowo otrzymujemy ogrodzenie nie wymagające konserwacji, malowania ani impregnacji co jest dosyć istotne w przypadku tak dużych powierzchni.

Kompozytowe deski ogrodzeniowe posiadają takie same właściwości, skład i kolorystykę jak deski tarasowe, dzięki temu uzyskujemy integralne połączenie takich elementów jak ogrodzenie, przegrody, łamacze światła i taras.

Nasze produkty zostały dobrane z myślą o osobach ceniących sobie wygodę, elegancję wykonania oraz komfort użytkowania przez wiele lat.

Sprzedaż drewna kompozytowego

PROFILE OGRODZENIOWE GAMRAT
Dzięki niekończących się możliwościach profili WPC, ogrodzenie staje się czymś więcej niż obwodem, linią podziału. Staje się również elementem projektu, który podkreśla i upiększa odkryte przestrzenie czy specjalne obszary.
Dowiedz się więcej ►

Sprzedaż drewna kompozytowego

PROFIL RELAZZO RHOMBUSPROFIL
RELAZZO Rhombusporfil REHAU wykonano z wysokiej jakości tworzywa RAU-WOOD z myślą o najrozmaitszych zastosowaniach i rozwiązaniach aranżacyjnych przestrzeni zewnętrznej. Nowatorski produkt RELAZZO Rhombusporfil firmy REHAU.
Dowiedz się więcej ►

Sprzedaż drewna kompozytowego

PROFILE OGRODZENIOWE GLOBALDECK
PROFILE OGRODZENIOWE GlobalDeck są alternatywą dla tradycyjnych ogrodzeń i balustrad drewnianych lub stalowych. Różnorodność wzorów i kolorów profili ogrodzeniowych GlobalDeck , umożliwia ich zastosowanie we wszystkich stylach architektonicznych.
Dowiedz się więcej ►