PALENISKO OGRODOWE HETTA SUPPLY

Paleniska Hetta to próba powrotu do korzeni, do spotkań towarzyskich przy ognisku. Ognisku które jest zamknięte w nowoczesnej, prawie niezniszczalnej formie. Odkryj źródło światła i ciepła otoczonych praktycznym i nowoczesnym kształtem naszych produktów. Stwórz zarówno nowe miejsce spotkań dla swoich najbliższych, jak i własną oazę spokoju. Pozwól, by połączenie trzech unikatowych doświadczeń – światła, ciepła i dźwięku przeniosły Cię do innej rzeczywistości.

Nowoczesne paleniska ogrodowe

Nasze produkty powstały z pasji do architektury oraz zamiłowania do natury. Ogień towarzyszy człowiekowi od początku istnienia – nam udało się zamknąć go w estetycznej i funkcjonalnej kompozycji. Nadaj swojej przestrzeni nową, unikatową formę i pozwól, by nasze paleniska przeniosły Cię w inne miejsce. Poczuj energię i ciepło, w tle których kryje się oryginalny design naszych produktów. Odkryj nowy wymiar piękna najbardziej ekspresyjnego z czterech żywiołów.

UNIKALNY DESIGN.

Naszym celem od samego początku było stworzenie paleniska, które będzie czymś zupełnie nowym. Połączeniem tradycji i nowoczesności. Czymś, co całkowicie odmieni sposób patrzenia na ognisko.

DŁUGOWIECZNOŚĆ

Materiały które zostały wykorzystane do produkcji palenisk to najwyższej jakości stal oraz granit lub beton architektoniczny. Możesz być więc pewny, że nasze paleniska są praktycznie niezniszczalne.

FUNKCJONALNOŚĆ

Paleniska Hetta to interesująca alternatywa dla klasycznego grilla. Stanowi oryginalny i funkcjonalny element wyposażenia ogrodów, hoteli, klubów golfowych oraz tarasów.

PROSTOTA

Nasze paleniska zostały zaprojektowane tak aby były jedynie tłem dla ogniska. Proste kształty dopasują się do każdego stylu przestrzeni w której zostaną umieszczone.

CORTEN

Chcąc zastosować najbardziej naturalne materiały wybraliśmy stal Cor-Ten. Jej rdzawy nalot to jedynie patyna chroniąca materiał . Beton w połączeniu z naturalna rdzą wygląda naprawdę niesamowicie.

EUROPEJSKI WZÓR UŻYTKOWY

O wyjątkowości naszych produktów świadczy również fakt, że zostały zastrzeżone jako Wspólnotowy Wzór Użytkowy przez Urząd Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej.