NESLING – PERGOLE, ŻAGLE, ROLETY

O Nesling

Nesling wierzy, że moda i funkcjonalność mogą iść w parze. Przeciwsłoneczne żagle Nesling Coolfit, rolety rzymskie i rolety pionowe wykonane są z mocnego materiału HDPE z filtrem UV, który blokuje do 95% szkodliwych promieni UV. Produkty Nesling są bardzo funkcjonalne i – co nie mniej ważne – tworzą przyjemne i atrakcyjne miejsce w Twoim ogrodzie.

Trwała jakość

Firma Nesling zapewnia najwyższą jakość produktów. Można to zauważyć nie tylko na mocno tkanym poliestrze (280 gr/m2 tkany materiał HDPE), lecz także na wykończeniu naszych pergoli. Do montażu pergoli dostarczamy materiały montażowe jakości AISI 316. Oznacza to najwyższą jakość stali nierdzewnej dostępnej na rynku. Jeśli nie jesteś zadowolony z jakości naszych produktów, pomożemy Ci rozwiązać Twój problem. Możesz na to liczyć.

Innowacyjność

Nieustanny rozwój nowych produktów i zastosowań jest częścią naszej podstawowej działalności. Przeciwsłoneczne rolety Coolfit są jednym z autorskich projektów firmy Nesling, który w 2008 roku został wyróżniony nagrodą Tuinidee. W 2013 roku powstał nowy pomysł na zestawy Nesling Pergola, dzięki którym własnoręczne zrobienie pergoli jest naprawdę łatwe (DIY – do it yourself, zrób to sam). To zawsze funkcjonalny, modny i ładny dodatek do wystroju ogrodu lub podwórza.

Pergole

PERGOLE NESLING
Pergole ogrodowe Nesling występują w trzech wariantach konstrukcyjnych, siedmiu kolorach oraz różnych rozmiarach, dzięki czemu można ją dopasować do każdego tarasu i ogrodu.
Dowiedz się więcej ►

Pergole

ŻAGLE PRZECIWSŁONECZNE COOLFIT
Żagiel jest praktycznym i efektownym elementem aranżacji tarasu lub ogrodu, występującym w sześciu kolorach i czterech kształtach.
Dowiedz się więcej ►

Pergole

ŻAGLE WODOODPORNE DREAMSAIL
Żagiel wykonany z wytrzymałego materiału odpornego na deszcz, wzmocniony na krawędziach. Jest dostępny w dwóch kolorach i dwóch rozmiarach.
Dowiedz się więcej ►

Pergole

ROLETA RZYMSKA POZIOMA COOLFIT
Roleta rzymska jest przeznaczona do montażu na pergoli. Wytrzymały materiał o wysokim stopniu nieprzepuszczalności promieniu UV, dostępna w ośmiu rozmiarach i pięciu kolorach
Dowiedz się więcej ►

Pergole

ROLETA PIONOWA I RAMA FLEX FRAME
Roleta pionowa uzupełnia aranżację pergoli NESLING z roletą rzymską COOLFIT, umożliwiając dokładne sterowanie cieniem o każdej poże dnia. Można ją także montować na ramie FLEX FRAME, z którą tworzy markizę balkonową.
Dowiedz się więcej ►