DESKI TARASOWE KOMPOZYTOWE

Deski tarasowa z kompozytu drewna to nowoczesny produkt, perfekcyjnie imitujący drewno, które idealnie wkomponowuje się w otoczenie nowoczesnych i tradycyjnych domów oraz doskonale sprawdza się jako materiał budowlany do aranżacji tarasu, pomostów, balkonów deptaków czy obrzeży basenów, itp. Ten rewelacyjny produkt to połączenie natury i nowoczesności, a więc wysoko wyselekcjonowanej mączki drzewnej z właściwościami tworzyw sztucznych PVC. Dzięki takiemu połączeniu powstaje materiał o solidnym i estetycznym wyglądzie drewna, mający jednocześnie pożądane właściwości tworzyw sztucznych. Deski kompozytowe Gamrat przewyższają swym standardem drewno, ponieważ wyeliminowano w nim wady tego materiału.

Oferowane deski tarasowe WPC charakteryzują się niezwykła wytrzymałością mechaniczną i jest odporna na wysoki i niskie temperatury. Nie gnije, nie pęcznieje, nie próchnieje, zachowuje swój kształt, nie ma drzazg i jest bezpieczna w użytkowaniu dla dzieci.

Nasze produkty zostały dobrane z myślą o osobach ceniących sobie wygodę, elegancję wykonania oraz komfort użytkowania przez wiele lat.

Sprzedaż drewna kompozytowego

Deska tarasowa GAMRAT
Deska tarasowa kompozytowa Gamrat to innowacyjny produkt znany i ceniony przez naszych klientów. Produkt Premium z doskonałymi parametrami i produkowany w najnowszej technologii.
Dowiedz się więcej ►

Sprzedaż drewna kompozytowego

DESKA TARASOWA REHAU-RELAZZO
RELAZZO to elegancja i piękno naturalnego drewna połączone z wyjątkową wytrzymałością i odpornością tworzywa sztucznego. A mimo to mamy tu do czynienia z produktem ekologicznym, który może zostać poddany procesowi recyklingu. Brak drzazg, przyjemna struktura i właściwości poślizgowe uzupełniają katalog
Dowiedz się więcej ►

Sprzedaż drewna kompozytowego

DESKA TARASOWA TERMOJESION I TERMOSOSNA
Termojesion i Termososna jest materiałem poddanym specjalnej modyfikacji termicznej wyselekcjonowanego jesionu i sosny. Termowanie polega na poddaniu drewna obróbce w wysokiej temperaturze mającej na celu usunięcie wody oraz skrystalizowanie zawartych w nim cukrów, co chroni deski przeciwko miko i biokorozji.
Dowiedz się więcej ►

Sprzedaż drewna kompozytowego

DESKA TARASOWA Massaranduba i Bangkirai
Massaranduba i Bangkirai to jedene z najbardziej popularnych gatunków egzotycznych stosowanych jako deski tarasowe ze względu na swoją wyjątkową twardość i wytrzymałość. Pochodzą one z Ameryki południowej (Massaranduba) i Azji (Bangkirai).
Dowiedz się więcej ►

Sprzedaż drewna kompozytowego

DESKA TARASOWA HÄUSSERMANN
Naturalne drewno na tarasie jest nie tylko piękne, ale również bardzo trwałe i praktyczne. W przeciwieństwie do terakoty drewno jest ciepłe, odporne na mróz i antypoślizgowe. Trwałość tarasów drewnianych, wykonanych ze starannie wyselekcjonowanych gatunków drewna, z zachowaniem zasad poprawnego montażu mierzona jest w dziesiątkach lat.
Dowiedz się więcej ►