DESKI TARASOWE KOMPOZYTOWE I DREWNIANE

Deski tarasowa z kompozytu drewna to nowoczesny produkt, perfekcyjnie imitujący drewno, które idealnie wkomponowuje się w otoczenie nowoczesnych i tradycyjnych domów oraz doskonale sprawdza się jako materiał budowlany do aranżacji tarasu, pomostów, balkonów deptaków czy obrzeży basenów, itp. Ten rewelacyjny produkt to połączenie natury i nowoczesności, a więc wysoko wyselekcjonowanej mączki drzewnej z właściwościami tworzyw sztucznych PVC. Dzięki takiemu połączeniu powstaje materiał o solidnym i estetycznym wyglądzie drewna, mający jednocześnie pożądane właściwości tworzyw sztucznych. Deski kompozytowe Gamrat przewyższają swym standardem drewno, ponieważ wyeliminowano w nim wady tego materiału.

Oferowane deski tarasowe WPC charakteryzują się niezwykła wytrzymałością mechaniczną i jest odporna na wysoki i niskie temperatury. Nie gnije, nie pęcznieje, nie próchnieje, zachowuje swój kształt, nie ma drzazg i jest bezpieczna w użytkowaniu dla dzieci.

Nasze produkty zostały dobrane z myślą o osobach ceniących sobie wygodę, elegancję wykonania oraz komfort użytkowania przez wiele lat.

Sprzedaż drewna kompozytowego

DESKA TARASOWA GAMRAT
Deska tarasowa kompozytowa Gamrat to innowacyjny produkt znany i ceniony przez naszych klientów. Produkt Premium z doskonałymi parametrami i produkowany w najnowszej technologii.
Dowiedz się więcej ►

Sprzedaż drewna kompozytowego

DESKA TARASOWA LENTA
Kompozytowe deski tarasowe II generacji to innowacyjne rozwiązania w produkcji kompozytu drewna na świecie. Dynamiczny rozwój technologii pozwolił stworzyć produkt przewyższający swoimi parametrami tradycyjne rozwiązania. Walory wizualne przewyższają zwykłe deski ryflowane, jest dużo łatwiejszy w utrzymaniu, nie wygląda jak plastik, przypomina drewno i posiada wszystkie atuty kompozytu. Deska posiada niezwykle twardą, odporną na uszkodzenia, antypoślizgową polimerową otulinę.
Dowiedz się więcej ►

Sprzedaż drewna kompozytowego

DESKA TARASOWA TWINSON
Twinson to technologia o szerokim spektrum zastosowań. Doskonale sprawdza się przy zabudowie tarasów, podestów, ścieżek ogrodowych oraz ogrodzeń. Dzięki szerokiej gamie nowoczesnych, naturalnych kolorówa) indywidualnie wkomponuje się w stylistykę każdej przestrzeni.
Dowiedz się więcej ►

Sprzedaż drewna kompozytowego

DESKA TARASOWA HÄUSSERMANN
Naturalne drewno na tarasie jest nie tylko piękne, ale również bardzo trwałe i praktyczne. W przeciwieństwie do terakoty drewno jest ciepłe, odporne na mróz i antypoślizgowe. Trwałość tarasów drewnianych, wykonanych ze starannie wyselekcjonowanych gatunków drewna, z zachowaniem zasad poprawnego montażu mierzona jest w dziesiątkach lat.
Dowiedz się więcej ►

Sprzedaż drewna kompozytowego

DESKA TARASOWA Millboard
Millboard to produkt innowacyjny na skalę światową, niezwykle trwały, solidny a swoim wyglądem przypominający prawdziwe drewno.
Deska Millboard pokryta jest elastyczną powłoką Lastane® o wyczuwalnej w dotyku fakturze i dużej odporności na ścieranie, dzięki czemu dobrze znosi trudne warunki użytkowania. Jej powierzchnia właściwie nie wymaga konserwacji i uniemożliwia rozwój glonów, co znacznie zmniejsza ryzyko poślizgnięcia, nawet na mokrych deskach. Pigmenty używane do barwienia warstwy Lastane® są wysoce odporne na działanie promieniowania UV. Druga warstwa koloru jest zawsze nanoszona ręcznie, co nadaje każdej desce niepowtarzalny charakter.
Dowiedz się więcej ►