Zadaszenia Aluminiowe Glashaus

W Glashaus nadajemy kształt Twoim marzeniom o całorocznym ogrodzie. Dzięki doświadczeniu i kreatywnemu podejściu, nasze realizacje to coś więcej, niż tylko konstrukcja – to część domu, gdzie możesz odpocząć, zaprosić gości i schronić się przed niesprzyjającą pogodą. Specjalnie dla Ciebie zaprojektujemy ogród zimowy, oranżerię, różne rodzaje zadaszeń, dachy szklane oraz ściany przesuwne.

Dlaczego zadaszenie Glashaus?

W Glashaus czekają na Ciebie unikalne w europejskiej skali rozwiązania systemowe – kompleksowe konstrukcje, dzięki którym w pełni zagospodarujesz nawet niewielką, trudną w aranżacji przestrzeń. Aby maksymalnie wykorzystać dostępną powierzchnię, każde z naszych rozwiązań dopasowujemy do indywidualnych potrzeb i wymogów.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz swój idealny system!



GLAS solo

GLAS solo to ekonomiczna wersja standardowego rozwiązania, którą wyróżnia jednak pewna odrębność – system, choć dobudowany do budynku, to pozostaje oddzielony od cześć i mieszkalnej.

Efekt? Wyjątkowe miejsce, gdzie możemy spędzić czas w cieplejszych miesiącach. System ten opiera się na przesuwnych drzwiach szklanych GLASslide, jak również GLASwalker

Co gwarantuje Ci system GLAS solo?

  • Personalizację wymiarów i funkcji projektu
  • Wiosenną i letnią rekreację - Ogród zimowy w wersji GLASsolo to doskonałe rozwiązanie, jeśli zimą zależy nam na osłonięciu wejścia czy ochronie roślin. Latem to z kolei miejsce idealne do wspólnego spędzania czasu.


GLAS duo

Ogród zimowy i dodatkowe pomieszczenie w jednym?

Właśnie takie możliwości daje Ci GLASduo – jeden z najcieplejszych systemów ogrodów zimowych dostępnych w Europie.

GLASduo to rozwiązanie dla wymagających. Zaawansowane „ciepły” systemy aluminiowo – szklane gwarantują energooszczędność, przez co konstrukcje można całkowicie zintegrować z budynkiem mieszkalnym.

GLASduo zapewnia także bierne wykorzystanie energii słonecznej.

Co gwarantuje Ci system GLASduo?

  • Niezwykłą wytrzymałość - System GLASduo wyróżnia odporność na korozję, niekorzystne warunki atmosferyczne i promieniowanie UV.
  • Stabilność konstrukcji - Profile spełniają wymogi niemieckiej EnEV o rozporządzeniu oraz o oszczędności energii. System posiada również odpowiednie właściwości statyczne.


GLAS star

Zarządzaj światłem w swoim domu i zapewnij sobie optymalne nasłonecznienie!

GLASstar to hybryda pomiędzy klasyczną roletą aluminiowa a żaluzją fasadową. Unikalna konstrukcja GLASstar umożliwia otwarcie lameli na podobnych zasadach jak żaluzje fasadowe oraz jak klasyczna aluminiowa roleta zewnętrzna.

Co gwarantuje Ci system GLASstar?

  • Uniwersalność i możliwość wszechstronnej regulacji dzięki ruchomym lamelom - Podaruj sobie odrobinę prywatności lub uzyskaj pełne nasłonecznienie, w zależność i od swoich aktualnych potrzeb.
  • Całkowite bezpieczeństwo - Rolety antywłamaniowe GLASstar wyposażone są w trudny do sforsowania mechanizm, utrudniając przedostanie się do wnętrza budynku.
  • Gwarancję jakości - System GLASstar oparty jest na najwyższej jakości materiałach i łączeniach.


GLAS slide

Dzięki systemowi przesuwnemu GLASslide możesz korzystać z tarasu przez cały rok.

Możesz cieszyć się wspaniałą atmosferą bez przejmowaniem się warunkami pogodowymi. W deszczu lub burzy otrzymujesz optymalną ochronę bez konieczność i rezygnacji z przebywania na zewnątrz domu. Przestrzeń ́życiową, którą zyskujesz w ten sposób, można całkowicie otworzyć ́latem, kiedy pogoda jest dobra, a to o wiele szybsze i mniej skomplikowanie, niż mogłoby się wydawać – wszystkie nasze systemy zostały zaprojektowane z myślą o łatwej obsłudze.

Co więcej, oszczędzasz pieniądze w zimie podczas ogrzewania, a latem podczas wietrznych dni dalej cieszysz się pięknym widokiem z ogrodu zimowego GLASslide to bezkonkurencyjne rozwiązanie do szklenia ścian pergoli, pawilonów i zadaszonych tarasów. Spełnia wszystkie nowoczesne wymagania architektoniczne. Systemy przesuwne GLASslide są dostosowane do najróżniejszych indywidualnych potrzeb.

Co gwarantuje Ci system GLASslide?

  • Całkowite bezpieczeństwo - W systemie zamontowano specjalne zamki, które doskonale zabezpieczają Twoja szklaną oazę przed osobami z zewnątrz.
  • Wygodę użytkowania - System GLASslide oparty jest na innowacyjnej technice, dzięki czemu z łatwością przesuniesz panele i stworzysz taki układ, jaki w danym momencie Ci najbardziej odpowiada. Wysokość dolnego profilu to tylko 8 mm.


GLAS walker

Zharmonizuj się z otoczeniem w najwygodniejszym z możliwych wydań.

System GLASwalker zapewnia całkowitą integralność z krajobrazem, dzięki czemu możesz cieszyć się̨ bliskością natury i naturalnym światłem – które stanowi najpiękniejszą ozdobę każdego wnętrza.

GLASwalker to w pełni zautomatyzowany system, opierający się na podnoszonych pionowo panelach szklanych umiejscowionych na bocznych słupach. System może być ́kontrolowany za pomocą pilotów, tabletów i telefonów.

To idealne rozwiązanie zwłaszcza dla hoteli oraz restauracji, gdzie otwarta przestrzeń, bezpieczeństwo i komfort gości stawiane są na pierwszym miejscu.



GLAS sky

Ruchomy, szklany dach, dzięki któremu możesz patrzeć w gwiazdy? To możliwe z systemem GLASsky.

To oryginalne rozwiązanie z powodzeniem zastosujemy zarówno w restauracji, biurze jak i w domu. Otwierając szklany dach wpuścisz do swojego ogrodu zimowego jeszcze więcej światła i świeżego powietrza.

Wyjątkowa i niespotykana dotąd konstrukcja, pozwoli Ci cieszyć się przez cały rok słońcem i powietrzem przez cały rok.